Helpo Hemor
Проктологічні серветки для комплексної гігієни

Поєднує компактність, зручність і простоту гігієни

Забезпечує дбайливий догляд за запаленими і пошкодженими зонами

Зменшує відчуття дискомфорту в аноректальній зоні

Рекомендації
Опис
Детальніше
Страждаєте гемороєм?

 "Незручна" проблема - геморой, на жаль наздоганяє кожного п'ятого жителя Землі. Виникає ця недуга через варикозне розширення стінок вен в анальному сфінктері. М'язовий шар таких судин стає менш еластичний, що в свою чергу призводить до застою (поганому відтоку) крові.

Більше схильні до ризику захворювання люди:

- які ведуть малорухливий спосіб життя;
- відчувають важкі фізичні навантаження (займаються спортом, піднімають тяжкості);
- не дотримуються збалансованого раціону харчування,
- відчувають постійний стрес;
- мають схильність до закрепів;
- перенесли хвороби, при яких відбувається застій крові в судинах малого таза;
- зі спадковою схильністю.

Перші прояви не завжди протікають гостро, що, часом заважає відразу прийняти лікувальні заходи. Людина може відчувати такий симптомокомплекс: свербіж, дискомфорт або навіть біль, незначні кровотечі в анальній зоні під час випорожнення кишківник, болісні відчування турбують і при ходьбі, і в сидячому положенні. Також можуть випадати гемороїдальні вузли, дотик до яких викликає біль.
Якщо ігнорувати вищевказані симптоми, то геморой буде тільки прогресувати.

Рекомендації
Страждаєте гемороєм?

 Якщо Ви виявили у себе ознаки геморою варто звернутися за консультацією до проктолога. Чим раніше Ви почнете боротися з хворобою, тим простіше буде від неї позбутися.
Загальні рекомендації для таких пацієнтів:

I. Людям, під час терапії геморою потрібно мінімізувати / виключити: алкоголь, гострі прянощі, сіль, чай (міцний), кава, гарячий шоколад, солодку газовану воду, тваринні жири, борошняні вироби, напівфабрикати, жирні молочні продукти, овочі, що сприяють підвищенню газоутворення у кишківник.
II. Гігієна і правильний догляд за анальною зоною - одна зі складових швидкого одужання. Якщо раніше проктологи прописували ванночки і примочки з відвару лікарських рослин, то зараз більш зручними і універсальними в застосуванні є проктологічні серветки, просочені екстрактами лікарських трав.
Їх застосування після кожної дефекації зменшує ризик потрапляння патогенних бактерій на запалені / травмовані ділянки слизової в анальній зоні.
III. Безумовно, лікар призначить ректальні свічки або мазь для місцевого лікування геморою. Зовнішні препарати усувають запальні процеси, біль, звужують судини, сприяють загоєнню анальних тріщин.
Для посилення і закріплення терапевтичного ефекту, перед кожним застосуванням / нанесенням лікарського засобу потрібно ретельно, але делікатно очистити періанальну область. Це легко здійснюється за допомогою серветок ХелпоХемор.

Рекомендації
Опис
Детальніше
Турбує дискомфорт?

 Дискомфортні відчуття у людей, які страждають гемороєм, проявляються кілька разів протягом дня. Свербіж, біль, кровотечі під час випорожнення кишківник, випадання гемороїдальних вузлів, болі в анальній зоні при ходьбі і в сидячому положенні - якщо це ігнорувати, то хвороба буде тільки посилюватися.

Надалі можливо:

- утворення тріщин сфінктера - це відкриті рани, в які можуть потрапляти патогенні бактерії й провокувати нагноєння;
- постійні кровотечі провокують запаморочення, навіть анемії;
- виразки в прямій кишці. Одне з найбільш неприємних ускладнень, що вимагає тривалої терапії та відновлення;
- утворення тромбів у венозних вузлах сфінктера;
- запущений геморой ускладнюється появою поліпів - доброякісних утворень. подальша бездіяльність призводить до злоякісних утворень.
- зараження, освіта гною в тканинах, що оточують анальну зону;
- збільшення гемороїдальних вузлів ускладнює їх вправлення всередину. В такому випадку, анальний сфінктер повністю не змикається, це призводить до нетримання калу;
 Запобігати розвитку і ускладнення геморою нескладно, варто відразу звернутися до лікаря, дотримуватися гігієни та підібрати раціон харчування.

Рекомендації
Турбує дискомфорт?

 Під час терапії геморою потрібно відкоригувати харчування:

- мінімізувати або виключити: алкоголь, гострі прянощі, сіль, чай (міцний), кава, гарячий шоколад, солодку газовану воду, тваринні жири, борошняне, напівфабрикати, жирні молочні продукти, овочі, що сприяють підвищеного газоутворення в кишківник.
- збагатити свій раціон: нежирними кисломолочними продуктами, дієтичним м'ясом і рибою, зеленню, супами на овочевому, легкому рибному та м'ясному бульйоні, каш (гречана, ячна, вівсяна), овочами (які не провокують здуття кишківник).

 Гігієна і правильний догляд за анальною зоною - одна зі складових швидкого одужання. У домашніх умовах після кожної дефекації краще підмивання теплою (але не гарячої) водою. Проктологи прописують ванночки і примочки з відвару лікарських рослин.
 Зараз, більш зручними та універсальними у використанні є проктологічні серветки, просочені екстрактами лікарських трав. Їх застосування після кожної дефекації зменшує ризик потрапляння патогенних бактерій на запалені / травмовані ділянки слизової в анальній зоні.
 Також, ці нехитрі процедури, допомагають зменшити та усунути неприємні відчуття (печіння, дискомфорт і інші).

Рекомендації
Опис
Детальніше
Як допомогти собі поза домом?

Сучасний ритм життя далеко не завжди дозволяє хворіти вдома, а терапія геморою триває не один тиждень і передбачає використання зовнішніх лікарських засобів до 4 разів на день. Важливо дотримуватися всіх правил гігієни, щоб не погіршити свій стан.
Очищати періанальну зону необхідно:

- після кожного спорожнення кишківник;
- перед введенням / нанесенням лікарського засобу.

 Якщо вдома це можна зробити за допомогою підмивання, то в будь-якому іншому місці доводиться шукати альтернативу водним процедурам. Проктологи рекомендують для повсякденного застосування серветки ХелпоХемор. Рослинні екстракти, якими просякнуті серветки, діють делікатно і м'яко, ретельно очищаючи анальну від будь-яких забруднень.

 Крім очищення, активні компоненти ХелпоХемор пом'якшують і зволожують шкіру. Також їх можна використовувати як компрес або прокладку. Такий спосіб застосування сприяє зменшенню болючих відчуттів, свербіння, дискомфорту, прискорює загоєння анальних тріщин.
Для зручності, кожна з 20 серветок поміщена в індивідуальну упаковку. Не потрібно носити з собою всю пачку, достатньо кількох штук, які легко помістяться в будь-яку сумку або гаманець.

Рекомендації
Як допомогти собі поза домом?

 Важливо пам'ятати про те, що вирішення проблеми сприяє правильне харчування. В даному випадку воно передбачає:

- мінімізацію або виключення таких продуктів: алкоголь, гострі прянощі, сіль, чай (міцний), кава, гарячий шоколад, солодку газовану воду, тваринні жири, борошняне, напівфабрикати, жирні молочні продукти, овочі, що сприяють підвищеного газоутворення в кишківник.
- збагачення свого раціону: нежирними кисломолочними продуктами, дієтичним м'ясом і рибою, зеленню, супами на овочевому, легкому рибному та м'ясному бульйоні, каш (гречана, ячна, вівсяна), овочами (які не провокують здуття кишківник).

 Гігієна і правильний догляд за анальною зоною - одна зі складових швидкого одужання. Якщо раніше проктологи прописували ванночки та примочки з відвару лікарських рослин, то зараз більш зручними та універсальними в застосуванні є проктологічні серветки, просочені екстрактами лікарських трав.
Їх застосування після кожної дефекації зменшує ризик потрапляння патогенних бактерій на запалені / травмовані ділянки слизової в анальній зоні, зменшують вираженість дискомфортних відчуттів. Скористатися серветками легко і поза домом.

Подробнее
Склад
Ефективна формула лікувального просочення
Екстракт гамамелісу
Відповідає за бактеріостатичну, судинозвужувальну дію, тонус розширених вен ануса
Екстракт ромашки
Протизапальна дія, м'яка спазмолітична дія
Екстракт алое БарбаденсІс
Знеболювальна, протизапальна дія, пом'якшує і зволожує шкіру
Пантенол
Відновлення і загоєння ушкоджень
Бісаболол
Виражена протизапальна дія, заспокоює м'які тканини
Оливкова олія
Пом'якшувальна дія на шкіру
Переваги
timer Created using Figma
Комфорт
Використання серветок сприяє зменшенню зуду та больових симптомів, поверненню відчуття комфорту
tasks Created using Figma
Універсальність
Можна використовувати для гігієни, попередження прогресування проктологічних проблем
napkin Created using Figma
Компактність
Особливо це стає важливим фактором в дорозі

Вологі серветки від геморою "Helpo Hemor": комфорт 24/7

Прояви геморою вносять обмеження в повсякденне життя. Про неприємні відчуття, печіння, біль в зоні анального отвору складно забути, навіть займаючись улюбленою роботою або відпочиваючи. Лікування геморою вологими серветками забезпечує усунення дискомфорту. Поєднуючи їх використання з фізичною активністю, правильним харчуванням, іншими раціональними діями, ви знизите ризик незворотних змін аноректальних вен.

Серветки для лікування геморою: проктологи рекомендують

Поряд з традиційними способами лікування геморою половину успіху гарантує дотримання правил особистої гігієни. При загостренні сьогодні широко використовуються свічки, мазі, креми. Бажано поєднувати подібні фармакологічні засоби з ретельним дотриманням правил особистої гігієни:

  • Правильне усунення забруднень зі шкіри періанальної області дозволить зняти запалення та усунути свербіж;

  • Відмова від звичайного туалетного паперу, його заміна на підмивання водою кімнатної температури;

  • Зменшити больові відчуття і відновити слизову оболонку допоможуть компреси і теплі лікувальні ванночки з трав'яних зборів;

  • Після підмивання варто змочити область м'яким рушником.

Ці важливі складові в лікуванні ефективні при регулярному застосуванні. Але в силу обставин, в дорозі або в офісі, не завжди є доступ до усамітнення в комфортній обстановці. Серветки для лікування геморою усувають незручності в дотриманні гігієни і в даному випадку більш зручні.

По-перше, серветки від геморою – профілактика інфікування пошкодженої ділянки заднього проходу. За рахунок додавання до складу антисептичних, знеболюючих компонентів, які пом'якшують, зволожують та загоюють, кожне застосування серветок від геморою передбачає антибактеріальну обробку, судинозвужувальну і спазмолітичну дію. По-друге, вони компактні, підходять у будь-яких обставинах. М'який, міцний папір не залишає волокон на слизових оболонках.

Причини геморою повинні розглядатися в комплексі з прагненням до здорового способу життя. Краще придбати серветки від геморою, ніж дозволяти симптомам та болю порушувати життєві плани. Ціна серветок від геморою цілком дозволяє користуватися ними в міру необхідності, не обмежуючи себе.

"Хелп Хемор": оцініть плюси на власному досвіді

Геморой відноситься до тих захворювань, які підкрадаються непомітно. Важливо не втратити час, коли слід надати пильну увагу здоров'ю. Лікування геморою вологими серветками усуває чинники прогресування патології і грає ключову роль в процесі лікування. Завдяки спеціально підібраним лікарським засобам у складі, серветки від геморою дають можливість загоїти тріщини, звузити розтягнуті судини ануса, пом'якшити шкіру ураженої області.

Вологі серветки від геморою – це лайфхак в сумочці молодої мами, яка має делікатні проблеми після пологів, а також у дорожній валізі офісного співробітника, який часто їздить у відрядження. Це той випадок, коли просте рішення при геморої працює!

Рекомендації
Сиди комфортно!
Загальні рекомендації

Намагайтеся вести активний спосіб життя. Уникайте надмірних навантажень

Виключіть зі свого раціону все жирне, гостре, не зловживайте алкоголем

Намагайтеся проводити менше часу в туалеті

Відмовтеся від туалетного паперу. Після кожної процедури приймайте душ або скористайтеся Хелп-Хемор

Лікувальна гігієна

Відчуваєте дискомфорт в аноректальній зоні

Щоб Ваш кожен похід в туалет не був випробуванням

Використовуйте проктологічні серветки Хелп-Хемор після кожного походу в туалет

Допомога поза домом

Ви зіткнулися з проблемою поза домом

Відрядження, переїзди, перельоти і тд.

Проктологічні серветки Хелп-Хемор будуть завжди з Вами в разі екстреної необхідності